Lukovanská Drbna

Místo pro život

Politické uskupení v Lukovanech
KDU-ČSL
Otevřené Lukovany

O projektu


Lukovanský spolekLukovanští manipulátoři

(plus k přečtení nástin studie kterou pan Tejkal poslal starostce a ta skončila v koši)

Zhruba před rokem se pan Tejkal zavázal, že studii, kterou nechá obec vypracovat zaplatí, pokud, varianta s čističkou v údolí pod hospodou vyjde dráže.

Rok se nic nedělo a najednou na zastupitelstvu paní starostka prohlásila, že jelikož pan Tejkal nenechal udělat studii, tak nesplnil co slíbil a proto se již zastupitelstvo variantou “čistička v údolí pod hospodou” je mimo hru.

Ponechme stranou, že tato varianta je jediná, kterou někdo zapracoval, řádně nechal schválit a v podstatě byla platná až do února 2021, kdy, jak jsme se dozvěděli od Kocha za Svazku, ji právě Svazek protlačil přes PRVOK na změnu.

Máme tu další fabulaci, další lež a více méně důvod, proč obec nenechala žádnou studii, která by porovnala varianty, je jasný.

Z levnější varianty nekoukají žádné benefity v podobě zahraničních cest financových Svazkem a co dalšího se můžeme jen domnívat, protože na můj dotaz odmítli odpovědět a přišla jen výhružka trestního stíhání pokud se do věci budu dále vrtat.

Jedna z dalších věcí, co paní starostka zase lhala, že dopisy co ji pošlou občané v koši nekončí.

Končí a podobně skončil i dopis, který poslal pan Tejkal, který se dá vlastně za takovou velmi rychlou studii pokládat(má na to i razítko úřadu).

Takže tady přikládám k nahlédnutí, když se na ten projekt dívám, dokážu si přestavit i nějakou naučnou stezku, či park okolo.

Jenže toto zastupitelstvo se zajímá o jiné věci, dotace krachujícím hospodám, předražené knihy či parkovací místa tvářicí se jako betlém.

Vždy za podezřelých podmínek, bez vědomí veřejnosti, aby se vyhnuli nepříjemným dotazům.

A ani nahodou jim nejde o nejvýhodnější variantu, ale o to, co z toho bude, třeba aby je poslal na předraženou dovolenou, kterou nebudou mít ani odvahu přiznat a vysvětlit její důvod.

A jako obvykle, pokud z toho něco nekápne, obsahuje myšlenky, či dokonce myšlenky které njesou v souladu oficiálním stanoviskem tohoto vedení obce, tak dopis skončí v koši.

Zde je k nahlédnutí, dokumenty jsou převedeny formatu pdf, orginaly jsou v CADu:

KATASTRALNI_SITUACE_-_1._CAST.pdf

KATASTRALNI_SITUACE_-_2._CAST.pdf

KATASTRALNI_SITUACE_-_3._CAST.pdf

C.3_SITUACE_COV.pdf

Lukovanský Kanál

Oblast okolo čističky

napsal Miroslav Bartek


Dne: 13 března 2021


Na hlavní stranu