Lukovanská Drbna

Místo pro život

Zastupitelstvo
a rozložení sil v zastupitelstvu

Akce v Lukovanech

Zápisy z veřejných zasedání zastupitelstva

Lukovanská Blanka(souhrně o kanalizaci)

Odkazy na místní spolky

O projektu


Lukovanský spolekBlíží se velký mejdan!

Přestože kroky zastupitelstva jsou trošku chaotické, informace prosakují mezi obyvatele špatně či vůbec, manipuluje se s úřední deskou a zastupitelstvo nebudí největší důvěru že ví co dělá, mužeme se těšit na pořádný odvaz!

Nejspíš jsem asi v prúběhu veřejného jednání zastupitelstva usnul a přehlídl bod o tom, že se obec vydává do zářných vod podníkání.

Nejspíš se informace o hlasování objeví zase někde v archívu, že již byla uveřejněna, ale kdo by se zabýval takovými drobnostmi jako úřední deska, KDU-ČSL i dámy z Mládí vpřed mají svou jasnou vizi budoucnosti Lukovan!

Jak jsem psal již dříve, ne nějaký spolkový život, ale pořádné mejdlo a vše spojené s veselím a alkoholem!
Pařba a nekonečný mejdan!

Máme se na co těšit a můžeme jen spekulovat co nám vládnoucí koalice připraví.

Podle živnostenského rejstříku obec Lukovany začala podnikat v oboru velkoobchodu a maloobchodu, a zřídila si koncesi na lihoviny. Garantem, že obec bude pořádat kvalitní veletrhy a výstavy na území obce se stala paní starostka Mgr. Helena Palasová a garantem toho, že nám zase budou nalévány kvalitní lihoviny pak paní Martina Kuchyňková.

Na co se můžeme těšit?

Možností je mnoho, výzev také, dámy patrně mají značné zkušenosti z podnikatelské činnosti, proto se také rozhodly je zhodnotit ve prospěch obce a dodat další peníze do obecního rozpočtu.

Máme mnoho takových případů z českých luhů a hájů, zářným příkladem je obec Prameny, která zúročila minerální vody na svém území.
Možná naše koalice inspirovaná touto slavnou stáčírnou vod se rozhodla, když už na území Lukovan žádné minerální prameny nejsou, stáčet alespoň lihoviny.

Ekonomičtí experti naší vesnické koalice oplývají značnými schopnostmi, které budí důvěru pro budoucí velkolepé záměry radnice.

Připomenu například čuch na příležitosti, kdy díky mobilnímu rozhlasu jsou rozesílány tři, zpravidla ne moc aktuální, maily měsíčně za výhodnou, super cenu 2000 kč měsíčně.

Leckterý podnikatel může jen tiše závidět, snad si vezmou ponaučení z takového hospodaření.

Nevím podrobnosti o budoucích podnikatelských plánech našich zastupitelů, necháme se překvapit, hlavně se moc neptat ať se člověk nedostane do problémů!

Jak hlásali Mussoliniho socialisté v Itálii, Stále vpřed, kdo se zastaví je ztracen!

Protože demokracie je moc velké zdržování a brání světlým, lepším zítřkům!

Zdroj: Živnostenský rejstřík

napsal Miroslav Bartek
Na hlavní stranu