Lukovanská Drbna

Místo pro život

Zastupitelstvo
a rozložení sil v zastupitelstvu

Akce v Lukovanech

Zápisy z veřejných zasedání zastupitelstva

Lukovanská Blanka(souhrně o kanalizaci)

Odkazy na místní spolky

O projektu


Lukovanský spolekVyjádření strany Mládí vpřed

Vážený pane Bartku,

jsme jedni z kandidátů do komunálních voleb 2018. Přečetli jsme všechny Vaše články i příspěvky a musíme konstatovat, že jsme z nich byli nemile překvapeni.

V prvním článku píšete, že tento web bude sloužit pro účely seznámení se s kandidáty, ale realita je jiná. Myslíme si, že jste nejprve měl dat prostor všem kandidátům, aby se vyjádřili a poté mohl psát recenze na jejich osobu. Soudit lidi podle toho, co o nich navykládají ostatní, nám připadá poněkud hloupé. Celé vaše stránky se zakládají na drbech a nepodložených faktech.

Nechápeme, jak můžete odsoudit člověka, kterého neznáte.

Nikdo z nás do voleb nešel s tím, že bychom měli být utajovaní, ale tohle bylo až přes čáru.

Navíc jste porušil nový Zákon o GDPR. Kandidáti mohou být zveřejněni pouze na oficiálních stránkách voleb. Vy píšete neoficiální web a potřebujete podepsaný souhlas od každého z kandidátů.

Vaše stránky jsou pouze propagací strany Za Lukovany veselejší!! Jiné lidi jste sprostě přehlídl nebo poškodil, a to dosti nevhodným způsobem. Hlavně kandidáty z naší strany!! Ale na druhou stranu musíme říct, že u některých pasáží jsme se značně pobavili.

Pokud ale lidé volili podle Vás, tak hlasovací lístky budou neplatné. Na Vašich stránkách jste totiž rozdal více kroužků (křížků), než je možné.

Doufáme, že z toho máte radost, protože my jako občani Lukovan, ani jako kandidáti NE!!

Troufáme si říct, že jste tímto rozdělil obec na víc znepřátelených táborů.

Pokud tohle byl Váš záměr, tak nám dovolte, abychom Vám poděkovali.

S přáním krásného dne

Mládí vpřed

PS: nezapomeňte tento článek vyvěsit na Vaše stránky a obrátit vše proti nám. Už se na to těšíme.

Autor se nepodepsal, jen se prikryl hnutím Mládí vpřed, mail došel z freemailové schranky, podle mého názoru je natolik naiviní že to musí být podvrh.


Na hlavní stranu