Lukovanská Drbna

Místo pro život

Zastupitelstvo
a rozložení sil v zastupitelstvu

Akce v Lukovanech

Zápisy z veřejných zasedání zastupitelstva

Lukovanská Blanka(souhrně o kanalizaci)

Odkazy na místní spolky

O projektu


Lukovanský spolekCo se děje v okolních obcích?

V Lukovanech řešíme úplně jiné problémy než v okolních obcích.

Zastupitelstvo KDU-ČSL nerespektuje nejen vlastní vyhlášky, ale ani zákony a ignoruje Ústavu a otevřeně jde proti ní.

Starostka Palasová s místostarostou Pelcem si staví za obecní peníze pomníky aby na ně lid prostý nezapomněl a do toho se snaží vytěžit co nejvíce z různých zakázek a moc si do toho nedají kecat.

Máme tady garážové stání, resp. přístřešek tvářící se jako betlém za 100 tisíc, které v hobby marketu pořídíte za 15 max 20 tisíc, navrh na výrobu knihy, kterou firma nabízela za 100 tisíc, ale přes paní starostku už bylo protlačeno 300(s oduvodněním, že se to tak dělá). K tomu předražená a zpackaná zakázka na kanalizaci, kterou ma má v Lukovanech na starost pochybná figurka Koch ze Svazku, okolo které se točí spousta dezinformací a lží, které vypouští právě tato koalice KDU-ČSL a která se nemohla začít stavět dřív než v únoru 2021, přestože prodlužování házejí na pana Tejkala a na každého kdo se přimane do cesty a která bez jakéhokoliv posouzení odborníky(přestože místostarosta Pelc tvrdí opak, nikdo s úředníků nechce nic s tou zakázkou mít a říct jediné jméno, natož aby tvrdil že znehodnocujeme jeho skvělou práci).

Jen doufejme, že se situace vlivem pandemie nezhorší a nepřestane platit jakýkoliv řád, protože tito lidé až podezřele připomínají typy jak je známe z balkánu, kteří nechají lidi s myšlenkami, či jakkoliv jinak odlišující se občany, odvést k nejbližší zmoli a střelit do hlavy nebo jim nechají uříznout hlavu a nasadí je na prase jako jsme byli svědky z konfliktu z Karabachu.

V okolních obcích si názorů svých občanů váží, tak například v Zakřanech proběhla soutěž mezi občany o podobu hasičské nádrže za kostelem, či ve Zbýšově dokonce zavádějí participativní rozpočet.

A co více, nebojí se k občanům promluvit prostřednicvím video kamer a záznamů. Zní to scifi, v obci kde KDU-ČSL se svými koaličními partnery bojují vůči jakémukoliv zveřejňování informací, v utajování pro občany důležitých informací se nezastaví ani před porušením zákona, a k Ústavě přistupují asi jako běloruský “demokrat” Lukašenko.

Zatímco své pohrdání Ústavním pořádkem obhajují tím, že takto to dělají běžně všude po okolí, je osvěžující vědět, že je to jen jedna z mnoha lží, kterou se nám snaží podsunout.

Zde záznam z jednání o participativním rozpočtu ve Zbýšově https://www.facebook.com/zbysovprolidi/videos/773124286959481

napsal Miroslav Bartek


Dne: 7. března 2021


Na hlavní stranu