Lukovanská Drbna

Místo pro život

Zastupitelstvo
a rozložení sil v zastupitelstvu

Akce v Lukovanech

Zápisy z veřejných zasedání zastupitelstva

Lukovanská Blanka(souhrně o kanalizaci)

Odkazy na místní spolky

O projektu


Lukovanský spolekZ dopisu paní X

Dobrý večer, Pane Bartku, moc mě mrzí že jsem se zchůze nemohla jakož to rodačka Lukovan zúčastnit, tak apeluji na vaši stranku kterou jsem nedávno před volbama objevila.

Nějak jsem prvne nechtěla věřit že takto malá vesnička bude Mít zapotřebí internetový portál. ...no budiž. Vždycky jsme si vystačily i bez toho a světe div se. ...šlo to. ....a i bez problémů. ..bo co už. ..to je jina kapitola kterou už ne vrátíme. Ale nastaly volby , a těch se prostě zúčastníme a nebo ne. Myslím že se zúčastnilo obyvatel vic než dost za což buďme rádi . Každý jsme volily podle vlastního uvaženi, který jde změnit Až zase za 4 roky. Tim bych chtěla říct že tedy už nezmůže nikdo nic. Jen bych ráda zareagovala par body na reakci pana Bartka - Při slibů se nema nikdo otáčet, ale stát k vlajce či znaku kterymu je slib příslibem, takže to bych nepovazoVala za prijemne jak pisete !

A každe straně i když možná s křížkem po funuse ( do budoucnosti ) si o každém členovi zjistit co je to vůbec zač. ...nemůže přece strana apelovat za životním prostředí když mají v kandidátce člena který sám jezdí s traktorem a vyhazuje sut do našich lesů.

Tod Všechno.

A na dále přeji prijemnych prozitych dnu v Lukovanech , tak jak to bylo do ted

DODATEK

Tim bych chtěla poděkovat našemu panu starostovi Janu Vyhnalikovi, že dovedl naší obec tam kde je ted, (i když v určitých dobách to s nami take neměl jednoduche ;) proto mu patří Velké DIK a myslím že mluvím za všechny občany LUKOVAN , nebo aspoň za ty kteří si pamatuji, to jak to tu vypadalo před jeho nástupem.

Paní X


Na hlavní stranu