Lukovanská Drbna

Místo pro život

Zastupitelstvo
a rozložení sil v zastupitelstvu

Akce v Lukovanech

Zápisy z veřejných zasedání zastupitelstva

Lukovanská Blanka(souhrně o kanalizaci)

Odkazy na místní spolky

O projektu


Lukovanský spolekJednání zastupitelstva 15.5. 2019 v 18.hod v kulturním domě.

To je ta Evropa kterou nám ve volbách nabízí KDU-ČSL svým sloganem "Aby Evropa byla jako Morava"? Konečně jsem pochopil volební heslo KDU-ČSL které na mě kouká z vedlejšího domu.

Netransparentní chování volených zastupitelů, starostka jednání gestapáka, lži které nejsou schopni doložit, pochybné zakázky a když v skoro 600 hlavé obci chodí okolo 100 lidí na jednání zastupitelstva, prostě se udělá minimum pro to aby se o jednání občané dozvěděli. Platí se peníze za sms informační bránu?

Tam se dozvíte maximálně informace o ztracených kočkách, ale ne o tom, že se sejde nějaké zastupitelstvo. Web obce, kde za práci, kterou by zvládla podprůměrně schopná administrativní síla, kde si bere spřátelený člověk peníze, se taky nic nedozvíte. To je politika KDU-ČSL.

Jen povinně zveřejňované informace přes úřední desku, aby se informace dostala k co nejméně lidem.

Když budu parafrázovat starostku obce Mgr. Helenu Palasovou za KDU-ČSL, demokracie by stála neúměrně hodně času, asi hodinu(jednou za tři měsíce). Jen pro informaci, zitra, tedy 15.5. se sejde zastupitelstvo obce na veřejném jednání, které nebylo vyhlášeno rozhlasem, nebylo posláno přes sms informační bránu, není v aktualitách na stránkách obce a bylo oznámeno, jen zákonným minimem, tedy přes úřední desku obce.


Speciální poděkování za destrukci demokracie patří:
Mgr. Heleně Palasové starostce obce
Janu Pelcovi místostarostovi obce

napsal Miroslav BartekNa hlavní stranu