Lukovanská Drbna

Místo pro život

Politické uskupení v Lukovanech
KDU-ČSL
Otevřené Lukovany

O projektu


Lukovanský spolekLukovanská KDU-ČSL proti desateru přikázání.

Ačkoliv se na první pohled může zdát, že se Lukovanská KDU-ČSL hlásí ke své stranické matce, opak je pravdou.

Tato odnož jen zneužívá značky, pošlapává křesťanské hodnoty na kterých je postavena nejen tato strana, ale celá naše Evropská společnost. Zprotivila se sedmému a osmému přikázání, tedy “Nepokradeš” a “Nepromluvíš křivého svědectví”.

A nezbývá mi než položit řečnickou otázku, nezprotivili se i prvnímu přikázání, žijíce či libujíc si v této lži a pokrytectví? Jejich bůh přece nemůže být Hospodin, ale jakási pozlacená socha Mamonu.

Do čela si zvolili vůdce, který lže a vymýšlí lži jako sériové lince(starostka Palasová), vyvolává v lidech ty nejtemnější stránky jejich duší a ještě ho v tom podporují.

Jedna lež je vyvrácena, již se objeví další dvě.
Pojďme si v tomto seriálu připomenout ty největší.
Proč?

Protože by neměly být tyto skutky zapomenuty, tato strana zneužívala ty nejzranitelnější, seniory a svými lžmi je radikalizovala a ti se poté ustrašení a radikalizování potulovali po vsi vybíjeli si svou zlobu.

I když tito lidé ze strany odejdou, každý kdo se v lukovanské KDU-ČSL objeví po nich, se bude muset s tímto dědictvím vypořádat a jasně říct, omlouváme se za ně, nebo mlčet a pokračovat v pošlapávání křesťanských hodnot a bude spolupachatelem.

Jsou to padlí lidé a pokud existuje ještě v Lukovanech nějaká křesťanská komunita(nejen jménem), měla by najít odvahu tyto padlé lidi vrátit zpět na správnou cestu.


napsal Miroslav Bartek


Dne: 2. srpna 2022

Dalsi kapitoly


Lukovanská KDU-ČSL proti desateru přikázání.
Kapitola první: Odborníci
KDU-ČSL proti desateru, kapitola druhá: zrušená zastávka.
Pozastavení nad Lukovanským zpravodajem
Víte proč byla uzavřena hlavní silnice v Lukovanech U kapličky?Na hlavní stranu